Čo stojí lístok na Mars?

5. october 2012 at 15:23 | Bess |  Silently scream
Založila jsem si blog, abych snad začla zase trochu fotit. Je podzim, měla bych toho využít, třeba z toho bude i něco publikovatelnýho. Takže pokud budete potom chtít, tady budou moje fotky. A díky, pokud někdo bude sledovat :)Kde začít. Všechno se to, jak nečekaně, sere. Už i ve škole. Jo, ty jedničky a dvojky nemohly bejt donekonečna. Aspoň ne u někoho jako jsem já.
Ve středu jsme měli ty psychology. Teda nejdřív dvě hodiny přednášky na téma HIV a sex a takový ty věci. Byl to chlap, takže byl vtipnej a bylo to docela super. I když s tím aids je to dost... děsivý. Teda všechny ty věci, co se ti můžou stát než umřeš, jako hnusný vyrážky a taky, že to má tolik lidí, že tě na to prostě v nemocnici nevyléčej. Ale tak nespím s kdekým a do žil si žádný svinstvo nepíchám (jak bych mohla, nesnáším žíly a takový věci!), tak keep calm. Jo, a taky se úplně odvěci ptal, že kdo ještě neměl sex a protože, co jsem měla v dohledu, se přihlásili asi všichni, tak jsem se prostě přihlásila taky, protože skoro nikdo neví, že jsem měla vážnej dlouhodobej vztah a mysleli by si kdovíco. A vůbec takový věci nemusej vědět.
Ty druhý dvě hodiny byly nudný a trapný. Ty dvě co tam s náma byly byly děsně nesympatický a myslely si o sobě kdovíco. No akorát, že potom jsme byli ve skupinkách a já byla s T. a seděli jsme vedle sebe a jen tak nenápadně se dotýkali kolenem (teda já to potom dělala schválně) ale on neuhnul, takže to nejspíš vůbec nevnímal. Tak trošku jsem si připadala jak v osmičce, když jsem do něj byla blázen a musim říct, že i teď to bylo fajn i když o nic nešlo. Aspoň se spolu někdy bavíme nebo hrajem piškvorky a tak (sedí hned za mnou a V.).
Ve čtvrtek jsem posrala pár písemek a zkoušení z angličtiny ale odpoledne jsme hráli piškvorky, který nám celkem šly, takže jsme se z 24 týmů dostaly mezi 4 nejlepší, v což jsme fakt nedoufaly.
A máme praktikantku na chemii a už teď jí nemám ráda a vůbec, vždycky když jsme měli nějakou praktikantku, tak to byly hrozný píči (no fakt), který si myslely kdovíco že už nejsou a přitom ještě nebyly nic a byly děsně nudný. Akorát, jak jsme asi v sedmičce měli praktikanta na angličtinu a ten byl fakt hezkej.
A taky jsem zase posrala další písemky a testy. Nevermind, jednou se to muselo vrátit zpět do starých kolejí. Nechápu vektory a potřebuju to vysvětlit, protože to musíme umět. Řekla bych M. ale... já nevim. Asi by se mi do toho stejně nechtělo, kdybysme byli příští víkend vážně spolu.

A stejně ho nezajímaj takový ty věci jako co ve škole a co doma a tak. I když občas bych mu ráda takový věci řekla ale tak nechci ho s tím otravovat a taky se někdy fakt hodně snažim tvářit relativně v pohodě, jenže mě to uvnitř děsně ubíjí a ničí. Ta přetvářka, že napíšu, jo mám se fajn a přitom mi tady tečou slzy.

Somewhere between life and death.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Autumn. | Web | 5. october 2012 at 17:24 | React

Blogspot ti určite follownem. ;)
Joo a ... prednášky o sexe.. by ma vedeli akurát tak veľmi pobaviť. :D Hlavne tie varovania. :DDD

2 Mad Jerk | Web | 5. october 2012 at 18:57 | React

Hehe, když jsme tak u toho sexu - mám čím dál větší chuť vyspat se s tím mojím T.. Ale to by nemohl být můj spolužák no. Přemýšlím, že mi to chybí. Né chlap, ale sex. Jsem asi divná.

Nedivím se, že ses T. snažila dotýkat. Já se T. taky dotýkám, ani nevím proč. Nebo spíš on mě, ale to nevadí. Vždycky je to takové..milé. A nechci o to přijít..
To, že pak po nocích brečím, protože si připadám tak sama, to už je vedlejší.

3 Rigmor Dahl | Web | 5. october 2012 at 20:04 | React

Na vektory nerada vzpomínám. Pitomá učitelka, která nám to 'vysvětlila' a hned druhej den sme na to psali. Ať jde do prdele i s fyzikou.
* Snad nepohoršuju, nebylo ještě deset:D
A co je s T.? :)

4 charlottekm | Web | 7. october 2012 at 12:53 | React

Hneď pri nadpise sa mi vynorila tá známa melódia: Čo stojí lístok na Mars? :D Totálne crazy pesnička, ale čo iné by sa dalo od horkížov čakať čo?
Za to, že teraz dostaneš pár zlých známok, to neznamená, že by sa to celé hneď sralo, nikto nikdy nepôjde na sto percent, zlato, nevešaj hlavu, podľa mňa si šikovná a budeš sa zlepšovať zo dňa na deň. :)
Praktikanti/praktikantky téma sama o sebe vtipná, hlavne keď sa snažia spraviť z hodiny zaujímavú a i tak to skončí ako totálna nuda, a keď sa snažia vyvolávať ... hahaa :D
Ale mňa to nezaujíma, a čo ty vieš možno aj jeho to zaujíma. Môjho M. zaujíma čo bolo v škole a tak ako doma :) Myslím, že to každého trošku zaujíma. :) Len načo sa na to pýtať, keď to môžeš povedať aj sama. :P Chlapi. Alebo postavičky z Marsu. :) :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama